NĚCO O NÁS

Filip Kohout

- člověk ryze venkovský, pro život ve městě nepoužitelný, nejde s dobou, nerozumí módě, slova jako  "trendy" nebo "cool" považuje za nadávku. Prostě buran. Nerad se rychle pohybuje (a už vůbec ne po vlastních), zásadně nesportuje, miluje dobré jídlo a občas polkne i nějaké to pivečko.  A to nejraději venku u táboráku, s kytarou a bandou podobných individuí.

Jeho největší koníček - česká středověká historie - se táhne celým jeho životem a deformoval ho natolik, že ani není schopen bydlení v normálním baráku. Proto se rozhodl postavit si středověkou tvrz - nehledíc na to, že někteří by mu nejraději sjednali psychiatrickou pomoc.... :)

 

Jana Kohoutová

S výše uvedeným exotem Jana sdílí (díky Bohu!) kladný vztah ke všemu středověkému.(Ke všemu ne! pozn.Jany;-)). Již v minulosti projevila mnohokrát ochotu prolézt s ním každou bezvýznamnou zříceninu a vylézt na sebevyšší kopec, kde nakonec místo hradu bylo jen pár děr v zemi. 

Za vším hledej ženu.... Zatímco tatínek většinou jenom sní o tom, co by chtěl, maminka ho většinou vyhecuje, aby to realizoval. Bez její podpory by se svárovská tvrz nikdy nezačala stavět a všichni bychom ještě několik let dřepěli ve čtvrtém patře činžáku na Pankráci.(Ani náhodou! pozn.Jany).  Za tuto neskutečnou podporu budiž jí odpuštěny všechny špatnosti jako např. chorobná nedochvilnost, potřeba stále něco užitečného kupovat (K jídlu! pozn.Jany), snaha kárat nebohého manžela v každé situaci apod..

P.S: Skvěle vaří. Ale fakt skvěle! ... (Když on sní taky všechno...;-))

 

František Kohout

- ač stále ještě ve věku předškolním, chytrý je jak opice a už se těší, až si budeme stavět ten domeček. Často o sobě tvrdí, že už je přeci velký a rozhodně tedy může dělat tohleto a tamto. No dobře Františku, jen počkej..... lopata a míchačka už na tebe čekají..... :)

 

Anička Kohoutová

- teď je ještě malá, ale jednou nám to všem spočítá... :)

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode